Alle producten
-
Het Zout van het magnesiumsulfaat
-
Ammoniumsulfaat chemische stoffen
-
Het Chemische product van het natriumcarbonaat
-
Het Chemische product van het calciumchloride
-
Het Chemische product van het magnesiumchloride
-
Magnesiumoxide
-
Grondstoffenchemische producten
-
Het Chemische product van natriummetabisulfite
-
Natriumbicarbonaatchemisch product
-
Polyaluminiumchloride
-
Het Zout van het aluminiumsulfaat
-
Ijzerhoudend Sulfaatchemisch product
-
Industrieel Zout
-
Natriumsulfiet
-
natriumsulfaat
-
Landbouwmeststoffen
-
Jaime GonzalezWe vertrouwen erop dat JIUCHONG voort zal gaan met het leveren van uitstekende producten en diensten, om gezamenlijk succes op lange termijn te garanderen.
zoekwoorden [ raw material chemicals ] bij elkaar passen 228 producten.
99% van het het Sulfaatmonohydraat van het inhoudsmagnesium het Poeder Bolvormige Korrel MgSO4.H2O
| Zuiverheid: | 99% |
|---|---|
| Rangnorm: | Voedselrang, Industriële Rang |
| Mf: | MgSO4.H2O |
MgCl2 46% Min Magnesium Chloride Hexahydrate Powder CAS 7791-18-6
| Cas: | 7791-18-6 |
|---|---|
| Pakket: | 25kg/50kg/1000kg pp + PE Zak |
| Uiterlijk: | Wit poeder |
Industriële Rangmgcl2 het Hexahydraatvlokken CAS 7791-18-6 van het Magnesiumchloride
| Classificatie: | Chloride |
|---|---|
| CAS No: | 7791-18-6 |
| Mf: | mgcl2 |
Landbouw 21 Korrelmeststof Wateroplosbaar 25kg/50kg/1000kg Ammoniumsulfaat Zout CAS 7783-20-2
| Verpakking: | Kan aangepast worden |
|---|---|
| MOQ: | 10 ton |
| Sollicitatie: | Landbouw,meststoffen,chemische industrie,meststoffen in de landbouw,grondstof van landbouwmeststoffe |
20.5 50kg Zak Korrelvorm Landbouw NH42so4 Deeltjes Ammoniumsulfaat Kunstmest Voor Gazons
| Verpakking: | Kan aangepast worden |
|---|---|
| MOQ: | 10 ton |
| Toepassing: | Landbouw,meststoffen,chemische industrie,meststoffen in de landbouw,grondstof van landbouwmeststoffe |
Crystal 50kg Bag Fertilizer Ammonium Sulfate Fertilizer Agriculture Capro Grade
| Verpakking: | Kan worden aangepast |
|---|---|
| Moq: | 10 tons |
| Sollicitatie: | Landbouw,meststoffen,chemische industrie,meststoffen in de landbouw,grondstof van landbouwmeststoffe |
Geurloze witte kristallijne vaste industriële zout Smeltpunt binnen 801°C
| Geur: | Geurloos |
|---|---|
| Uiterlijk: | Witte kristallijne vaste stof |
| Smeltpunt: | 801°C |
Agricultural Grade 50 Kg Bag Granules Ammonium Sulfate Lawn Fertilizer Price Per Ton
| Verpakking: | Kan worden aangepast |
|---|---|
| Moq: | 10 tons |
| Sollicitatie: | Landbouw,meststoffen,chemische industrie,meststoffen in de landbouw,grondstof van landbouwmeststoffe |
Het Zout van NaCl 94,5% Min White Sea Salt Industrial voor het Kweken en het Inleggen
| Verschijning: | Wit Crystal Grain |
|---|---|
| Grootte: | 15mm |
| Steekproef: | vrij |
Zuivere het Poeder85% Zuiverheid Gray White van het ontzwavelingsmagnesiumoxide
| Classificatie: | Magnesiumoxide |
|---|---|
| CAS No.: | 1309-48-4 |
| Rangnorm: | Industriële Rang |

