Alle producten
-
Het Zout van het magnesiumsulfaat
-
Ammoniumsulfaat chemische stoffen
-
Het Chemische product van het natriumcarbonaat
-
Het Chemische product van het calciumchloride
-
Het Chemische product van het magnesiumchloride
-
Magnesiumoxide
-
Grondstoffenchemische producten
-
Het Chemische product van natriummetabisulfite
-
Natriumbicarbonaatchemisch product
-
Polyaluminiumchloride
-
Het Zout van het aluminiumsulfaat
-
Ijzerhoudend Sulfaatchemisch product
-
Industrieel Zout
-
Natriumsulfiet
-
natriumsulfaat
-
Landbouwmeststoffen
-
Jaime GonzalezWe vertrouwen erop dat JIUCHONG voort zal gaan met het leveren van uitstekende producten en diensten, om gezamenlijk succes op lange termijn te garanderen.
zoekwoorden [ raw material chemicals ] bij elkaar passen 228 producten.
Industrieel 74% calciumchloride dihydraat CaCl2 als veelzijdig droogmiddel
| Gebruik: | Ontvochtiging, Snowmelt |
|---|---|
| MOQ: | 10 ton |
| CAS-nummer.: | 10043 - 52 - 4 |
Witte Gepoederde Geraffineerde Zoute Industriële Zoute 99% 60-80 Mesh CAS 7647-14-5
| Zuiverheid: | 99% |
|---|---|
| CAS No.: | 7647-14-5 |
| Mf: | NaCl |
98% natrium-chloride Zout Industrieel Zout 1 - 2mm voor Heet Kompres
| Puritry: | 98% min |
|---|---|
| Gebruik: | Heet kompres |
| Verschijning: | wit kristal |
99% Min Mgso4 monohydraat Magnesiumsulfaatpoeder Vlokpellet gebruikt bij waterbehandeling
| Type: | Magnesiumsulfaat |
|---|---|
| Andere namen:: | Magnesiumsulfaat |
| EINECS nr.: | 231-298-2 |
Van het het Magnesiumsulfaat van de voedselrang het Monohydraatsamengestelde meststof Dehydrerend CAS 14168-73-1
| CAS-nummer.: | 14168-73-1 |
|---|---|
| Smeltpunt:: | 150°C |
| Pakket: | 25kg/50kg/1000kg PP+PE |
Industriële van het het Chloridehexahydraat van het Gebruiks Witte Magnesium Mgcl2 6h2o Vlokken 46%Min
| Toepassing: | Rioleringsverwijdering, Raad, Sneeuw Smeltende Agent |
|---|---|
| Verschijning: | witte vlok |
| EINECS Nr.: | 232 - 094 - 6 |
Van het het Magnesiumchloride van de landbouwrang het Hexahydraatvlokken voor het Produceren van Marmer
| Classificatie: | Chloride |
|---|---|
| Type: | magnesiumchloride |
| Rangnorm: | Landbouwrang, Industriële Rang, Voerrang |
Van het het Magnesiumchloride van de aquicultuurrang Kristallijn het Hexahydraatpoeder
| Rangnorm: | Industrieel/Voer/Aquicultuurrang |
|---|---|
| Zuiverheid: | 46% min |
| Verschijning: | Wit Poeder |
Wit Gepoederd Aluminiumsulfaat Zoute Al2 (SO4) 3 Ijzer Vrij Laag Ijzer
| MOQ: | 25 kg |
|---|---|
| Gebruik: | Waterbehandeling |
| Steekproef: | Vrije Steekproef |
Het Witte Poeder Feso4.7H2O van het het Ijzerhoudende Sulfaatmonohydraat van de voedselrang
| Toepassing: | Waterbehandeling |
|---|---|
| Rangnorm: | Voedselrang, Industriële Rang, andere |
| Verschijning: | Grijs wit poeder |

