Alle producten
-
Het Zout van het magnesiumsulfaat
-
Ammoniumsulfaat chemische stoffen
-
Het Chemische product van het natriumcarbonaat
-
Het Chemische product van het calciumchloride
-
Het Chemische product van het magnesiumchloride
-
Magnesiumoxide
-
Grondstoffenchemische producten
-
Het Chemische product van natriummetabisulfite
-
Natriumbicarbonaatchemisch product
-
Polyaluminiumchloride
-
Het Zout van het aluminiumsulfaat
-
Ijzerhoudend Sulfaatchemisch product
-
Industrieel Zout
-
Natriumsulfiet
-
natriumsulfaat
-
Landbouwmeststoffen
-
Jaime GonzalezWe vertrouwen erop dat JIUCHONG voort zal gaan met het leveren van uitstekende producten en diensten, om gezamenlijk succes op lange termijn te garanderen.
zoekwoorden [ raw material chemicals ] bij elkaar passen 228 producten.
De witte Gepoederde Dichte Soda Ash CAS 497-19-8 van het Natriumcarbonaat voor Detergens
| cas: | 497-19-8 |
|---|---|
| Gebruik: | Waterbehandeling, Detergens |
| Andere namen: | dichte sodaas |
5mm 7mm 9mm 12mm Bolvormig de Reinigingszout van het Waterontharder Zoute Water
| Deeltjesgrootte: | 5mm7mm 912mm |
|---|---|
| Zuiverheid: | ≥99% |
| Plaats van Orig: | CHINA SHANGDONG |
Magnesiumchloride wit watervrij 7786-30-3 Cas nr. 25kg tot 1000kg Pakket Containercapaciteit
| Application: | Celling, Deicing Agent, Fertilizer |
|---|---|
| Odor: | Odorless |
| Melting Point: | 714°C |
Oplosbaarheid in water 359 G/L Geraffineerd zout Kookpunt 413 °C Topkeuze
| Solubility In Water: | 359 G/L |
|---|---|
| Solubility: | Soluble In Water |
| Boiling Point: | 1,413 °C |
Voedingsmiddel waterverzachter Zout EINECS 231-598-3 Industrieel gebruik
| Niveau: | Voedselklasse industriële kwaliteit |
|---|---|
| EINECS: | 231-598-3 |
| Cas: | 7647-14-5 |
Waterbehandelingspoeder 26% PAC Polyaluminiumchloride CAS 1327-41-9 met een dichtheid van 1,1-1,3 G/Cm3
| MOQ: | 23~25 Tons |
|---|---|
| pH Value: | 3.5-5.0 |
| Expiration Date: | 2 Years |
Optimaliseer pH-niveaus met sodaas licht assay 99,2% PH 9,2-10,2 497 19 8 Sds
| CAS-nummer.: | 497-19-8 |
|---|---|
| aangepaste Zak: | Meer dan 200 ton aanvaardbaar |
| pH: | 9.2-10.2 |
De Zoute Tabletten Ion Exchange Resin Regenerator van de hoge Zuiverheidswaterontharder
| Hs: | 2501001900 |
|---|---|
| Zuiverheid: | 99% |
| Een andere Naam: | De regenerator van de ionenuitwisselingshars |

