Alle producten
-
Het Zout van het magnesiumsulfaat
-
Ammoniumsulfaat chemische stoffen
-
Het Chemische product van het natriumcarbonaat
-
Het Chemische product van het calciumchloride
-
Het Chemische product van het magnesiumchloride
-
Magnesiumoxide
-
Grondstoffenchemische producten
-
Het Chemische product van natriummetabisulfite
-
Natriumbicarbonaatchemisch product
-
Polyaluminiumchloride
-
Het Zout van het aluminiumsulfaat
-
Ijzerhoudend Sulfaatchemisch product
-
Industrieel Zout
-
Natriumsulfiet
-
natriumsulfaat
-
Landbouwmeststoffen
-
Jaime GonzalezWe vertrouwen erop dat JIUCHONG voort zal gaan met het leveren van uitstekende producten en diensten, om gezamenlijk succes op lange termijn te garanderen.
zoekwoorden [ raw material chemicals ] bij elkaar passen 228 producten.
98% Min Industrial Hot Compress Raw-Overzees Zout 7647-14-5 25kg 50kg Pakket
| Puritry: | 98% min |
|---|---|
| Gebruik: | Heet kompres |
| Verschijning: | wit kristal |
Inhoud 94,5% Industriële Zoute Grote Ruwe Overzeese Zoute Deeltjes Hoge Zuiverheid CAS 7647-14-5
| HS Code: | 2501001900 |
|---|---|
| Korrelige Grootte: | 520mm |
| CAS-code: | 7647-14-5 |
Industriële Rangmgcl2 X 6h2o-Magnesiumchloride Chemisch CAS 7791-18-6
| Toepassing: | Magnesiumraad, Sneeuw Smeltende Agent |
|---|---|
| Verschijning: | witte vlok |
| EINECS Nr.: | 232 - 094 - 6 |
De witte Poederachtige Oplosbare stof van Natriumbicarbonaat Chemische CAS 144-55-8 in Water
| Classificatie: | Carbonaat |
|---|---|
| CAS No.: | 144-55-8 |
| HS Code: | 2836300000 |
Metallurgisch de Industriemgcl2 Vochtvrij Magnesiumchloride Chemisch CAS 7786-30-3
| Steekproef: | vrij |
|---|---|
| MOQ: | 1 ton |
| Containercapaciteit: | 25 TON |
Industriële het Carbonaat Chemische Soda Ash Light van het Rang99% Kristallijne Natrium
| Plaats van Oorsprong: | China |
|---|---|
| Toepassing: | De vloeistofdetergens van de Dipdyeboring |
| EINECS: | 231-867-5 |
99.2% Chemische product van het het Natriumcarbonaat van het zuiverheids het Witte Poeder voor Glasfabricage
| Formule: | Na2CO3 |
|---|---|
| cas: | 497-19-8 |
| MOQ: | 1 ton |
van het het Magnesiumchloride van 50kg 1000kg Chemische Mgcl2 Vochtvrij Wit Grey Flake
| MOQ: | 50 kg |
|---|---|
| Ladingshaven: | Dalian/Qingdao-Haven |
| Zuiverheid: | 99% |
Het Chloride Chemische MgCl2 Vochtvrije 7786-30-3 van het Bouwmaterialenmagnesium
| Zuiverheid: | 99% |
|---|---|
| Vorm: | Grijze witte vlok |
| Pakket: | 25kg/50kg/1000kg |
Voedings het Chloride Chemische Mgcl2 * 6h20 van het Versterkermagnesium Vrije Steekproef
| Smeltpunt: | 117 °C |
|---|---|
| CAS No: | 7791-18-6 |
| Kleur: | Wit |

