Alle producten
-
Het Zout van het magnesiumsulfaat
-
Ammoniumsulfaat chemische stoffen
-
Het Chemische product van het natriumcarbonaat
-
Het Chemische product van het calciumchloride
-
Het Chemische product van het magnesiumchloride
-
Magnesiumoxide
-
Grondstoffenchemische producten
-
Het Chemische product van natriummetabisulfite
-
Natriumbicarbonaatchemisch product
-
Polyaluminiumchloride
-
Het Zout van het aluminiumsulfaat
-
Ijzerhoudend Sulfaatchemisch product
-
Industrieel Zout
-
Natriumsulfiet
-
natriumsulfaat
-
Landbouwmeststoffen
-
Jaime GonzalezWe vertrouwen erop dat JIUCHONG voort zal gaan met het leveren van uitstekende producten en diensten, om gezamenlijk succes op lange termijn te garanderen.
zoekwoorden [ raw material chemicals ] bij elkaar passen 228 producten.
Van het de Chemische producten28% PAC Polyaluminium van de waterzuiveringsinstallatie Grondstof het Chlorideflocculant
| Verschijning: | lichtgeel poeder |
|---|---|
| MOQ: | 3 ton |
| Mf: | [Al2 (Oh) ncl6-N] M |
99.9% van het de Chemische productenZuiveringszout van de inhouds Grondstof Proces van de het Poeder het Dubbele Decompositie
| Rang: | Voerrang |
|---|---|
| Productietechniek: | Dubbel Decompositieproces |
| Inhoud: | 99.9% |
Van het het Magnesiumsulfaat van de meststoffen Grondstof het Monohydraatkorrel 14168-73-1 99%Min
| Zuiverheid: | 99% |
|---|---|
| Mf: | MgSO4.H2O |
| Verschijning: | Witte Bolvormig |
Het smelten van het het Chloride Chemische Calcium van het Sneeuwcalcium het Chloride Vochtvrije GB Norm
| CAS No.: | 10043-52-4 |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| Zuiverheid: | 94% |
75%-80% het PoederBouwmateriaal van het inhouds Dicht Magnesiumoxide
| cas: | 1309-48-4 |
|---|---|
| Inhoud: | 75%-80% |
| Het gebruiken: | Architecturale Materiële Industrie |
1mm5mm de Witte Ruwe Overzeese Zoute Witte Vrije Steekproef van Crystal Grain 94.5%Min
| Verschijning: | Wit Crystal Grain |
|---|---|
| Zuiverheid (%): | 94,5% Min |
| Grootte: | 15mm |
15mm 94,5% Min White Raw Sea Salt NaCl voor het Fokken van de Waterbehandeling
| Verschijning: | Wit Crystal Grain |
|---|---|
| Zuiverheid (%): | 94,5% Min |
| Verpakking: | 50kg/de jumbozak van 1000kg en aangepast pakket. |
46% Hexahydraat van het het Magnesiumchloride van het magnesiumchloride het Chemische voor de Agent van de Sneeuwsmelting
| Molecuulgewicht: | 203.3 |
|---|---|
| CAS No.: | 7791-18-6 |
| Rangnorm: | Industriële/Voedselrang |
Zuiverheid 94,5% Ruwe van de Bad Zoute Boiler Zoute 510mm Granularity van het Waterbehandeling
| Kleur: | Doorzichtig Crystal Particle |
|---|---|
| HS Nr.: | 2501001900 |
| EINECS: | 231-598-3 |
Industriële kwaliteit ruw zeezout korrels 5-20mm voor waterbehandeling
| Cas: | 7647-14-5 |
|---|---|
| Korrelgrootte: | 5-20 mm |
| Kleur: | Witte kleur |

