Alle producten
-
Het Zout van het magnesiumsulfaat
-
Ammoniumsulfaat chemische stoffen
-
Het Chemische product van het natriumcarbonaat
-
Het Chemische product van het calciumchloride
-
Het Chemische product van het magnesiumchloride
-
Magnesiumoxide
-
Grondstoffenchemische producten
-
Het Chemische product van natriummetabisulfite
-
Natriumbicarbonaatchemisch product
-
Polyaluminiumchloride
-
Het Zout van het aluminiumsulfaat
-
Ijzerhoudend Sulfaatchemisch product
-
Industrieel Zout
-
Natriumsulfiet
-
natriumsulfaat
-
Landbouwmeststoffen
-
Jaime GonzalezWe vertrouwen erop dat JIUCHONG voort zal gaan met het leveren van uitstekende producten en diensten, om gezamenlijk succes op lange termijn te garanderen.
zoekwoorden [ industrial salt nacl ] bij elkaar passen 81 producten.
Wit Industrieel Zout NaCl-Natrium-chloridepoeder CAS 7647-14-5
| cas: | 7647-14-5 |
|---|---|
| Andere namen: | Geraffineerd Industrieel Zout |
| Gebruik: | Chemisch |
JIUCHONG Natriumchloride Nacl Raffineerd industrieel zout 99% Sneeuwverwijderingszout Invoer
| Gebruik: | Waterverzachten, chemische productie en wegdekken |
|---|---|
| Opslag: | Bewaar op een koele, droge plek |
| Dikte: | 2.16 G/cm3 |
Het Zout van NaCl 94,5% Min White Sea Salt Industrial voor het Kweken en het Inleggen
| Verschijning: | Wit Crystal Grain |
|---|---|
| Grootte: | 15mm |
| Steekproef: | vrij |
Witte Gepoederde Geraffineerde Zoute Industriële Zoute 99% 60-80 Mesh CAS 7647-14-5
| Zuiverheid: | 99% |
|---|---|
| CAS No.: | 7647-14-5 |
| Mf: | NaCl |
Geurloos industrieel zout met kookpunt van 1465°C en zout smaak
| Zuiverheid: | 99% |
|---|---|
| Dichtheid: | 2.16 G/cm3 |
| Chemische formule: | NaCl |
99% zuiverheid Industrieel zout Moleculair gewicht 58,44 G/mol Oplosbaarheid
| Uiterlijk: | Witte kristallijne vaste stof |
|---|---|
| Chemische formule: | NaCl |
| Zuiverheid: | 99% |
Van de voedselrang Zoute Industriële Zoute 99% de Inhouds Witte Ronde Vlok van het het Waterveredelingsmiddel
| Grootte: | 2 cm in Diameter |
|---|---|
| Enig Stukgewicht: | 6-8g |
| Dikte: | 1cm |
98% natrium-chloride Zout Industrieel Zout 1 - 2mm voor Heet Kompres
| Puritry: | 98% min |
|---|---|
| Gebruik: | Heet kompres |
| Verschijning: | wit kristal |
94.5% Overzees van de hoge Zuiverheids Industrieel Zout Ruw Groot Korrel Zout Natrium-chloride
| CAS No.: | 7647-14-5 |
|---|---|
| Zuiverheid: | 99.4% |
| Mf: | ClNa |
Chemische formule NaCl Moleculair gewicht 58,44 G/mol Rotsalt met hoge normen
| Geur: | Geurloos |
|---|---|
| Uiterlijk: | Witte kristallijne vaste stof |
| Dichtheid: | 2.16 G/cm3 |

