Alle producten
-
Het Zout van het magnesiumsulfaat
-
Ammoniumsulfaat chemische stoffen
-
Het Chemische product van het natriumcarbonaat
-
Het Chemische product van het calciumchloride
-
Het Chemische product van het magnesiumchloride
-
Magnesiumoxide
-
Grondstoffenchemische producten
-
Het Chemische product van natriummetabisulfite
-
Natriumbicarbonaatchemisch product
-
Polyaluminiumchloride
-
Het Zout van het aluminiumsulfaat
-
Ijzerhoudend Sulfaatchemisch product
-
Industrieel Zout
-
Natriumsulfiet
-
natriumsulfaat
-
Landbouwmeststoffen
-
Jaime GonzalezWe vertrouwen erop dat JIUCHONG voort zal gaan met het leveren van uitstekende producten en diensten, om gezamenlijk succes op lange termijn te garanderen.
zoekwoorden [ industrial salt nacl ] bij elkaar passen 81 producten.
Industriële kwaliteit 99% zuiverheid zachte waterzoutkristallen
| pH: | 7 |
|---|---|
| Oplosbaarheid in water: | 359 g/l |
| Dichtheid: | 2.16 G/cm3 |
Dry Place Storage Raffineerd zout voor industrieel water verzachten Alleen hoge normen
| Kookpunt: | 1465°C |
|---|---|
| Moleculair gewicht: | 58.44 g/mol |
| Opslag: | Bewaar op een koele, droge plaats |
1mm5mm de Witte Ruwe Overzeese Zoute Witte Vrije Steekproef van Crystal Grain 94.5%Min
| Verschijning: | Wit Crystal Grain |
|---|---|
| Zuiverheid (%): | 94,5% Min |
| Grootte: | 15mm |
Heet Overzees van het Kompreskristal Ruw Zout 98% Industrieel Natrium-chloride
| Gebruik: | Heet kompres |
|---|---|
| Verschijning: | wit kristal |
| Grootte: | 1 - 2mm/2 - 4mm/4 - 6mm/6 - 8mm |
98% Min Industrial Hot Compress Raw-Overzees Zout 7647-14-5 25kg 50kg Pakket
| Puritry: | 98% min |
|---|---|
| Gebruik: | Heet kompres |
| Verschijning: | wit kristal |
Industriële Rang Bolvormige Zoute Tabletten ter Waterontharderiso Goedkeuring
| CAS No.: | 7647-14-5 |
|---|---|
| HS Nr.: | 2501001900 |
| Zuiverheid: | 99% |
Oplosbaarheid in water 359 G/L Geraffineerd zout Kookpunt 413 °C Topkeuze
| Solubility In Water: | 359 G/L |
|---|---|
| Solubility: | Soluble In Water |
| Boiling Point: | 1,413 °C |
SGS Wit Zout de Tabletten Zwembad Zout CAS 7647-14-5 van de Kleurenwaterontharder
| Classificatie: | Carbonaat |
|---|---|
| CAS No: | 7647-14-5 |
| Mf: | NaCl |
99% waterverzachter Zout 500G Gratis monster Verzachtingszout Industriële voedselkwaliteit Met rotzout
| Dichtheid: | 2.16 G/cm3 |
|---|---|
| Graad: | Industriële/voedingsmiddelenklasse |
| Geur: | Zout |
De Zoute Tabletten Ion Exchange Resin Regenerator van de hoge Zuiverheidswaterontharder
| Hs: | 2501001900 |
|---|---|
| Zuiverheid: | 99% |
| Een andere Naam: | De regenerator van de ionenuitwisselingshars |

