Alle producten
-
Het Zout van het magnesiumsulfaat
-
Ammoniumsulfaat chemische stoffen
-
Het Chemische product van het natriumcarbonaat
-
Het Chemische product van het calciumchloride
-
Het Chemische product van het magnesiumchloride
-
Magnesiumoxide
-
Grondstoffenchemische producten
-
Het Chemische product van natriummetabisulfite
-
Natriumbicarbonaatchemisch product
-
Polyaluminiumchloride
-
Het Zout van het aluminiumsulfaat
-
Ijzerhoudend Sulfaatchemisch product
-
Industrieel Zout
-
Natriumsulfiet
-
natriumsulfaat
-
Landbouwmeststoffen
-
Jaime GonzalezWe vertrouwen erop dat JIUCHONG voort zal gaan met het leveren van uitstekende producten en diensten, om gezamenlijk succes op lange termijn te garanderen.
zoekwoorden [ industrial salt nacl ] bij elkaar passen 81 producten.
15mm 94,5% Min White Raw Sea Salt NaCl voor het Fokken van de Waterbehandeling
| Verschijning: | Wit Crystal Grain |
|---|---|
| Zuiverheid (%): | 94,5% Min |
| Verpakking: | 50kg/de jumbozak van 1000kg en aangepast pakket. |
Industriële kwaliteit ruw zeezout NaCl 94,5% zuiverheid 5-20mm korrels
| Cas: | 7647-14-5 |
|---|---|
| Korrelgrootte: | 5-20 mm |
| Kleur: | Witte kleur |
Industrieel onthardingszout voor water 10kg zakken Zouttabletten 20kg 10kg zakken
| Oplosbaarheid: | Oplosbaar in water |
|---|---|
| Chemische formule: | NaCl |
| Moleculair gewicht: | 58.44 g/mol |
Het Zout van de het Waterbehandeling van NaCl van CAS 7647-14-5 94,5% Min Industrial Sodium Chloride
| Zuiverheid (%): | 94,5% Min |
|---|---|
| EINECS Nr.: | 231-598-3 |
| Kleur: | Wit |
Industriële natriumchloridezout voor waterverzachter CAS 7647-14-5
| Niveau: | Voedselklasse industriële kwaliteit |
|---|---|
| EINECS: | 231-598-3 |
| Cas: | 7647-14-5 |
99% zuiverheid Grote rotszout voor wegontdooiing met langdurige resultaten
| Geur: | Geurloos |
|---|---|
| Oplosbaarheid in water: | 359 g/l |
| Geur: | Zout |
99% geraffineerd zout van hoge kwaliteit industrieel
| Gebruik: | Waterverzachten, chemische productie en wegdekken |
|---|---|
| Bewaarplaats: | Op een koele, droge plaats bewaren |
| Dichtheid: | 2.16 G/cm3 |
60 Netwerk 99,1% Zuiverheid Geraffineerd Zout voor NaCl van CAS 7647-14-5 van de Waterbehandeling
| Puritry: | 99.1% min |
|---|---|
| Gebruik: | De waterbehandeling desinfecteert |
| Opslag: | droog koele plaats |
99% geraffineerde Zoute Natrium-chloridedeeltjes 60-80 Mesh CAS 7647-14-5
| Classificatie: | Chloride |
|---|---|
| CAS No.: | 7647-14-5 |
| Mf: | NaCl |
Industrieel waterontharderzout Food Grade NaCl zakken van 20 kg
| Niveau: | Voedselklasse industriële kwaliteit |
|---|---|
| EINECS: | 231-598-3 |
| Cas: | 7647-14-5 |

