Alle producten
-
Het Zout van het magnesiumsulfaat
-
Ammoniumsulfaat chemische stoffen
-
Het Chemische product van het natriumcarbonaat
-
Het Chemische product van het calciumchloride
-
Het Chemische product van het magnesiumchloride
-
Magnesiumoxide
-
Grondstoffenchemische producten
-
Het Chemische product van natriummetabisulfite
-
Natriumbicarbonaatchemisch product
-
Polyaluminiumchloride
-
Het Zout van het aluminiumsulfaat
-
Ijzerhoudend Sulfaatchemisch product
-
Industrieel Zout
-
Natriumsulfiet
-
natriumsulfaat
-
Landbouwmeststoffen
-
Jaime GonzalezWe vertrouwen erop dat JIUCHONG voort zal gaan met het leveren van uitstekende producten en diensten, om gezamenlijk succes op lange termijn te garanderen.
zoekwoorden [ industrial grade magnesium chloride chemical ] bij elkaar passen 234 producten.
98% Min Industrial Hot Compress Raw-Overzees Zout 7647-14-5 25kg 50kg Pakket
| Puritry: | 98% min |
|---|---|
| Gebruik: | Heet kompres |
| Verschijning: | wit kristal |
98% Min Trinatriumfosfaat Tsp Technische Kwaliteit Industrieel Gebruik Kunstmest In Landbouw
| Bewaringsvoorwaarden: | Bewaar op een koele, droge plaats |
|---|---|
| Toxiciteit: | Niet-giftig |
| Geur: | Geurloos |
99.2% Factory Price Na2co3 for Industry Used Soda Ash Light Sodium Carbonate
| Modaliteit: | Wit Poeder of Kristallijne Deeltjes |
|---|---|
| Einecs: | 231-867-5 |
| trefwoord: | lichte sodaas |
Chemische NaHCO3 het Poeder99% Vrije Steekproef van het Additieven voor levensmiddelennatriumbicarbonaat
| cas: | 144-55-8 |
|---|---|
| Hs: | 2836300000 |
| Zuiverheid: | ≥99% |
Na2S2O5 Wit kristallijn poeder 25 kg zak 96,5% Min Voedingsmiddel natriummetabisulfite Voor bleekmiddel
| verschijning: | Wit en Lichtgeel Crystal Powder |
|---|---|
| Zuiverheid (%): | 96.5%Min |
| EINECS nr.: | 231-673-0 |
Voedingsmiddel natriumbicarbonaat CAS 144-55-8 In 25 kg zakken met een brekingsindex van 1.500 Dichtheid 2,159 g/cm3
| Molecular Weight: | 84.01 |
|---|---|
| Melting Point: | 270ºC |
| Water Solubility: | 7.8g/100ml 18ºC |
Voedingswaard natriumbicarbonaat 144-55-8 voor diervoeder Molecuulgewicht 84,01 Smeltpunt 270ºC
| Molecular Weight: | 84.01 |
|---|---|
| Melting Point: | 270ºC |
| Water Solubility: | 7.8g/100ml 18ºC |
Hoge potentie van watervrij Mgso4 voor verbeterde meststofdoeltreffendheid
| Kleur: | Zuiver wit |
|---|---|
| Moleculaire formule: | MgSO4 |
| Stabiliteit: | Stabiel onder normale omstandigheden |
Industrieel Na2SO4 Natriumsulfaat Onwaterdig Natriumsulfaat Cas 7757 82 6 Monster 500 g Gratis Voor de productie van cosmetica
| Oplosbaarheid: | In water oplosbaar |
|---|---|
| Uiterlijk: | Wit kristalpoeder |
| Cas: | 7757 - 82 - 6 |
99% Citroenzuur Watervrij C6H8O7 Witte deeltjes Voedsel
| Uiterlijk: | Witte deeltjes of kristallijne poeder |
|---|---|
| Proefproef: | 500 g gratis |
| Kookpunt: | 309.6±42,0 °C bij 760 mmHg |

