Alle producten
-
Het Zout van het magnesiumsulfaat
-
Ammoniumsulfaat chemische stoffen
-
Het Chemische product van het natriumcarbonaat
-
Het Chemische product van het calciumchloride
-
Het Chemische product van het magnesiumchloride
-
Magnesiumoxide
-
Grondstoffenchemische producten
-
Het Chemische product van natriummetabisulfite
-
Natriumbicarbonaatchemisch product
-
Polyaluminiumchloride
-
Het Zout van het aluminiumsulfaat
-
Ijzerhoudend Sulfaatchemisch product
-
Industrieel Zout
-
Natriumsulfiet
-
natriumsulfaat
-
Landbouwmeststoffen
-
Jaime GonzalezWe vertrouwen erop dat JIUCHONG voort zal gaan met het leveren van uitstekende producten en diensten, om gezamenlijk succes op lange termijn te garanderen.
zoekwoorden [ industrial grade magnesium chloride chemical ] bij elkaar passen 234 producten.
JIUCHONG High quality Customizable packaging Aluminium Sulfate Water Treatment Flakes Powder
| Cijfer: | Industriële kwaliteit |
|---|---|
| Andere naam: | Aluminiumsulfaat |
| Verschijning: | Vlokken |
20.5 50kg Zak Korrelvorm Landbouw NH42so4 Deeltjes Ammoniumsulfaat Kunstmest Voor Gazons
| Verpakking: | Kan aangepast worden |
|---|---|
| MOQ: | 10 ton |
| Toepassing: | Landbouw,meststoffen,chemische industrie,meststoffen in de landbouw,grondstof van landbouwmeststoffe |
Van het het Natrium Hydrosulfiet van de waterbehandeling het Poeder96% 97% 25KG 1000KG ZAK
| Rang: | Industriële/Voedselrang |
|---|---|
| Andere naam: | Natriumsulfiet |
| Verschijning: | Wit Poeder |
Natriumbicarbonaat voor voedselverwerking CAS 144-55-8 Monokliene kristallijne poeder Opslaan op een droge plaats
| Molecular Weight: | 84.01 |
|---|---|
| Melting Point: | 270ºC |
| Water Solubility: | 7.8g/100ml 18ºC |
Natriumsulfaatpoeder Na2SO4 Natriumsulfaat watervrij Voor papier Wasmiddel Glas Textielverf enz.
| chemische formule: | Na2SO4 |
|---|---|
| Uiterlijk: | Wit poeder met korst |
| Houdbaarheid: | 2 Jaar Gepaste opslag |
Na2CO3 As van de het Poeder Lichte Soda van het Natriumcarbonaat 99,2% Min Cas 497-19-8
| Modaliteit: | Wit Poeder |
|---|---|
| Zuiverheid: | 99.2% |
| cas: | 497-19-8 |
Het gecalcineerde Bittere Oxyde Licht Gebrand CAS 1309-48-4 van Grond Dichte Magneisum
| Merknaam: | JIUCHONG |
|---|---|
| Certificaat:: | COA MSDS |
| cas: | 1309-48-4 |
60 Netwerk 99,1% Zuiverheid Geraffineerd Zout voor NaCl van CAS 7647-14-5 van de Waterbehandeling
| Puritry: | 99.1% min |
|---|---|
| Gebruik: | De waterbehandeling desinfecteert |
| Opslag: | droog koele plaats |
1mm5mm de Witte Ruwe Overzeese Zoute Witte Vrije Steekproef van Crystal Grain 94.5%Min
| Verschijning: | Wit Crystal Grain |
|---|---|
| Zuiverheid (%): | 94,5% Min |
| Grootte: | 15mm |
15mm 94,5% Min White Raw Sea Salt NaCl voor het Fokken van de Waterbehandeling
| Verschijning: | Wit Crystal Grain |
|---|---|
| Zuiverheid (%): | 94,5% Min |
| Verpakking: | 50kg/de jumbozak van 1000kg en aangepast pakket. |

