Alle producten
-
Het Zout van het magnesiumsulfaat
-
Ammoniumsulfaat chemische stoffen
-
Het Chemische product van het natriumcarbonaat
-
Het Chemische product van het calciumchloride
-
Het Chemische product van het magnesiumchloride
-
Magnesiumoxide
-
Grondstoffenchemische producten
-
Het Chemische product van natriummetabisulfite
-
Natriumbicarbonaatchemisch product
-
Polyaluminiumchloride
-
Het Zout van het aluminiumsulfaat
-
Ijzerhoudend Sulfaatchemisch product
-
Industrieel Zout
-
Natriumsulfiet
-
natriumsulfaat
-
Landbouwmeststoffen
-
Jaime GonzalezWe vertrouwen erop dat JIUCHONG voort zal gaan met het leveren van uitstekende producten en diensten, om gezamenlijk succes op lange termijn te garanderen.
zoekwoorden [ industrial grade magnesium chloride chemical ] bij elkaar passen 234 producten.
Vrije monsters Calciumchloride watervrij droogmiddelpoeder 94% Cacl2 Voergebruikt mineraalstof
| Model nr.: | 94% |
|---|---|
| Uiterlijk: | Wit poeder, pellets |
| HS-code: | 2827200000 |
Voedingsmiddel Citroenzuur 30-100 Mesh Powder CAS 77-92-9 Voor reiniging
| Uiterlijk: | kristallijne poeder |
|---|---|
| Proefproef: | 500 g gratis |
| Kookpunt: | 309.6±42,0 °C bij 760 mmHg |
Na3po4.12H2O Natriumfosfaat Tribasisch Dodecahydraat Voor Waterbehandeling In Industriële Kwaliteit
| CAS: | 7601-54-9 |
|---|---|
| EINECS: | 231-509-8 |
| Melting Point: | 1340°c |
Food-Grade White Na2Co3 Soda Ash Light Used In Detergent Sodium Carbonate Soda Ash
| Verpakking: | 25kg/ 50kgs/ 1000kgs zak |
|---|---|
| HS -code: | 2836200000 |
| Steekproef: | Binnen Vrije 1000g |
Kleurrijke Waterontharder Zoute Tablet 99,5% de Industrierang van het Zuiverheidsvoedsel
| Puritry: | 99,5% min |
|---|---|
| Gebruik: | Water het Zacht worden |
| Verschijning: | Witte of kleurrijke tabletten |
46mm van het het Magnesiumsulfaat van het Magnesiumsulfaat Zout Heptahydraat 99 Min For Fertilizer
| Verschijning: | Wit Kristal, Witte Korrel |
|---|---|
| Zuiverheid: | 99%min |
| Grootte: | 4-6 mm |
Witte Gepoederde Geraffineerde Zoute Industriële Zoute 99% 60-80 Mesh CAS 7647-14-5
| Zuiverheid: | 99% |
|---|---|
| CAS No.: | 7647-14-5 |
| Mf: | NaCl |
25kg TSP Kristal Trinatriumfosfaat CAS 7601-54-9 Voor Industrieel Voedselkwaliteit Oplosbaarheid H2O Licht Oplosbaar
| CAS: | 7601-54-9 |
|---|---|
| EINECS: | 231-509-8 |
| Melting Point: | 1340°c |
Het Zout van NaCl 94,5% Min White Sea Salt Industrial voor het Kweken en het Inleggen
| Verschijning: | Wit Crystal Grain |
|---|---|
| Grootte: | 15mm |
| Steekproef: | vrij |
meststofgehalte Nh4cl Zout Vaste stearyltrimethyl granulair ammoniumchloride 12125-02-9
| Proefproef: | Beschikbaar 500G |
|---|---|
| Gevaar/niet-gevaar: | Niet |
| Smeltepunt: | 340 tot 341 °C |

