Alle producten
-
Het Zout van het magnesiumsulfaat
-
Ammoniumsulfaat chemische stoffen
-
Het Chemische product van het natriumcarbonaat
-
Het Chemische product van het calciumchloride
-
Het Chemische product van het magnesiumchloride
-
Magnesiumoxide
-
Grondstoffenchemische producten
-
Het Chemische product van natriummetabisulfite
-
Natriumbicarbonaatchemisch product
-
Polyaluminiumchloride
-
Het Zout van het aluminiumsulfaat
-
Ijzerhoudend Sulfaatchemisch product
-
Industrieel Zout
-
Natriumsulfiet
-
natriumsulfaat
-
Landbouwmeststoffen
-
Jaime GonzalezWe vertrouwen erop dat JIUCHONG voort zal gaan met het leveren van uitstekende producten en diensten, om gezamenlijk succes op lange termijn te garanderen.
zoekwoorden [ industrial grade magnesium chloride chemical ] bij elkaar passen 234 producten.
Magnesiumchloride wit watervrij 7786-30-3 Cas nr. 25kg tot 1000kg Pakket Containercapaciteit
| Application: | Celling, Deicing Agent, Fertilizer |
|---|---|
| Odor: | Odorless |
| Melting Point: | 714°C |
99% Citroenzuur Watervrij Zout Kristallijn Poeder Industriële Kwaliteit CAS 77-92-9 Houdbaarheid 2 Jaar Molecuulgewicht 192.124
| Uiterlijk: | kristallijne poeder |
|---|---|
| Proefproef: | 500 g gratis |
| Kookpunt: | 309.6±42,0 °C bij 760 mmHg |
Industriële graanvormige wateroplosbare landbouw Ferrous sulfate heptahydraat
| MOQ: | 10Tons |
|---|---|
| Packaging: | 25kg/50kg/1000kg Can Be Customized |
| Color: | Green |
99% Rang van het de Rangvoer van Min White Powder Sodium Bicarbonate de Chemische Industriële
| Zuiverheid: | 99%min |
|---|---|
| cas: | 144-55-8 |
| Verschijning: | Wit Poeder |
Zuiverheid 95,21 G/mol Magnesiumchloride Vrije watervrij monster met inbegrip van kookpunt 1412.C
| Hs Code: | 2827310000 |
|---|---|
| Molecular Weight: | 95.21 G/mol |
| Boiling Point: | 1412°C |
Wasdruk die Vochtvrije de Industrierang verven van het Natriumsulfaat
| Containercapaciteit: | 27 ton |
|---|---|
| Steekproef: | Vrije Steekproef |
| MOQ: | 50 kg |
Industrial Grade Sodium Metabisulfite Powder Na2S2O5 in 25kg Bag - Soluble in Water and Used as Bleaching Agent
| Stabiliteit: | Het is gemakkelijk af te breken door vocht en gemakkelijk geoxideerd tot natriumsulfaat als het word |
|---|---|
| Moleculaire formule: | Na2S2O5 |
| Geur: | Zwavelrijke geur |
Voordelig Diammoniumfosfaat Industriële Kwaliteit Witte Kleur CAS 7783-28-0
| Moleculair gewicht: | 132.056 |
|---|---|
| Stabiliteit: | Stabiele prestaties |
| Toxiciteit: | Niet-giftig |
ISO-goedkeuring Calciumchloride chemische Calciumchloride bulk CAS 10043-52-4 Koelmiddelen voor het gebruik in koelkasten
| Proefproef: | Vrij |
|---|---|
| Grootte: | 10cm/10 - 15 cm/15 - 20 cm/20 - 30 cm |
| Pakket: | 25 kg/30 kg/1000 kg |
Olie het Boren het Dihydraat Industriële Rang van Calciumchlorid van het Calciumchloride Chemische
| Gebruik: | Olieboring |
|---|---|
| Apperance: | Wit Poeder |
| Belangrijkste onderdelen: | CaCl2 |

