Alle producten
-
Het Zout van het magnesiumsulfaat
-
Ammoniumsulfaat chemische stoffen
-
Het Chemische product van het natriumcarbonaat
-
Het Chemische product van het calciumchloride
-
Het Chemische product van het magnesiumchloride
-
Magnesiumoxide
-
Grondstoffenchemische producten
-
Het Chemische product van natriummetabisulfite
-
Natriumbicarbonaatchemisch product
-
Polyaluminiumchloride
-
Het Zout van het aluminiumsulfaat
-
Ijzerhoudend Sulfaatchemisch product
-
Industrieel Zout
-
Natriumsulfiet
-
natriumsulfaat
-
Landbouwmeststoffen
-
Jaime GonzalezWe vertrouwen erop dat JIUCHONG voort zal gaan met het leveren van uitstekende producten en diensten, om gezamenlijk succes op lange termijn te garanderen.
zoekwoorden [ industrial grade magnesium chloride chemical ] bij elkaar passen 234 producten.
Meerdere toepassingen Anhydro Magnesiumchloride Anhydroos poeder voor landbouwcement
| Uiterlijk: | Wit poeder |
|---|---|
| Zuiverheid: | 99%min |
| verpakking: | 25kg/50kg/1000kg |
Kleurloos watervrij magnesiumchloride Mgcl2 poedervlokken voor het vullen van weefsels
| CAS-nummer.: | 7786-30-3 |
|---|---|
| Zuiverheid: | 98% |
| Sleutelwoord: | Vochtvrij Magnesiumchloride |
98% Min grondstof Chemische stoffen Magnesiumchloride watervrij blok Voor cement
| Uiterlijk: | Wit Blok |
|---|---|
| Zuiverheid: | 98%min |
| verpakking: | 25kg/50kg/1000kg |
Industrieel 74% calciumchloride dihydraat CaCl2 als veelzijdig droogmiddel
| Gebruik: | Ontvochtiging, Snowmelt |
|---|---|
| MOQ: | 10 ton |
| CAS-nummer.: | 10043 - 52 - 4 |
Witte poeder natriumsilicaat Na2sio3 industriële kwaliteit voor beton
| Gradenstandaard: | Industriële kwaliteit |
|---|---|
| Andere naam: | Natriumtrisilicaat |
| Proefproef: | 500 g gratis |
Het smelten van het het Chloride Chemische Calcium van het Sneeuwcalcium het Chloride Vochtvrije GB Norm
| CAS No.: | 10043-52-4 |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| Zuiverheid: | 94% |
CaCl2 van het de Balcalcium van het Calciumchloride Chemische Stekelige het Chloride Vochtvrije Industriële Rang
| CAS No.: | 10043-52-4 |
|---|---|
| Verschijning: | Witte Korrels |
| Verpakking: | 25KG/1000KG ZAK |
Heptahydraat van het de Rang Ijzersulfaat van het hoge Zuiverheidsfeso4 Heptahydraat het Industriële
| Classificatie: | SULFAAT |
|---|---|
| CAS.Nr: | 7720-78-7 |
| Zuiverheid: | 98% |
Industrieel van het het Monohydraatijzer van het de Rang Ijzerhoudende Sulfaat van ISO het Sulfaatmonohydraat
| Productnaam: | Ijzerhoudend Sulfaatmonohydraat |
|---|---|
| CAS-nummer.: | 13463 - 43 - 9 |
| Graad: | Landbouwrang, Industriële Rang |
25kg/1000kg-Calciumchloride Chemische 74% Min CaCl 2 dihydraat Witte Vlok
| Gebruik: | Ontvochtiging, Snowmelt |
|---|---|
| Mf: | CaCl2 |
| CAS No.: | 10043-52-4 |

