Alle producten
-
Het Zout van het magnesiumsulfaat
-
Ammoniumsulfaat chemische stoffen
-
Het Chemische product van het natriumcarbonaat
-
Het Chemische product van het calciumchloride
-
Het Chemische product van het magnesiumchloride
-
Magnesiumoxide
-
Grondstoffenchemische producten
-
Het Chemische product van natriummetabisulfite
-
Natriumbicarbonaatchemisch product
-
Polyaluminiumchloride
-
Het Zout van het aluminiumsulfaat
-
Ijzerhoudend Sulfaatchemisch product
-
Industrieel Zout
-
Natriumsulfiet
-
natriumsulfaat
-
Landbouwmeststoffen
-
Jaime GonzalezWe vertrouwen erop dat JIUCHONG voort zal gaan met het leveren van uitstekende producten en diensten, om gezamenlijk succes op lange termijn te garanderen.
Ammoniumchloride Inerts Formetanatehydrochloride Industrieel Ammoniumchloride Nh4cl
| Sample: | Available |
|---|---|
| Gevaar/niet-gevaar: | Niet |
| Smeltpunt: | 340 tot 341 °C |
50kg zak Ammoniumsulfaat kunstmest essentieel voor optimale plantvoeding en groei
| Productnaam: | Ammoniumsulfaat |
|---|---|
| Moleculair gewicht: | 132.14 |
| Certificaat: | ISO, COA, Imo Imdg |
Kristallijn verschijning Industrieel gehalte MAP Ammoniumdihydrogenfosfaat CAS7722-76-1
| Oplosbaarheid: | Oplosbaar in water |
|---|---|
| verschijning: | Witte kristallijne vaste stof |
| CAS-nummer: | 7722-76-1 |
Landbouw DAP Kunstmest Diammoniumfosfaat
| Type: | FOSFAAT |
|---|---|
| Classificatie: | fosfaatmeststof |
| Moleculaire formule: | (NH4) 2HPO4 |
meststofgehalte Nh4cl Zout Vaste stearyltrimethyl granulair ammoniumchloride 12125-02-9
| Proefproef: | Beschikbaar 500G |
|---|---|
| Gevaar/niet-gevaar: | Niet |
| Smeltepunt: | 340 tot 341 °C |
Kunstmest industriële kwaliteit 25 kg zakken Nh4cl 99% ammoniumchloride voor industriële kwaliteit
| Proefproef: | Beschikbaar 500G |
|---|---|
| Gevaar/niet-gevaar: | Niet |
| Smeltpunt: | 340 tot 341 °C |
SOP 48-52% K2SO4 CAS 7778-80-5 Kaliumsulfaat Chemische meststof
| Proefproef: | 500 g gratis |
|---|---|
| Moleculair gewicht: | 174.26 g/mol |
| verschijning: | Wit kristallijns poeder of korrels |
Landbouwkwaliteit 98% K2so4 Granulaire meststof Kaliumsulfaat voor optimale gewasgroei
| Proefproef: | 500 g gratis |
|---|---|
| Moleculair gewicht: | 174.26 g/mol |
| verschijning: | Wit kristallijns poeder of korrels |
JIUCHONG 9,5 kg / 50 / 25 kg kaliumsulfaat 0-0-50
| Productnaam: | Kaliumsulfaat |
|---|---|
| Moleculair gewicht: | 174.259 |
| Certificaat: | ISO, COA, MSDS |

