Alle producten
-
Het Zout van het magnesiumsulfaat
-
Ammoniumsulfaat chemische stoffen
-
Het Chemische product van het natriumcarbonaat
-
Het Chemische product van het calciumchloride
-
Het Chemische product van het magnesiumchloride
-
Magnesiumoxide
-
Grondstoffenchemische producten
-
Het Chemische product van natriummetabisulfite
-
Natriumbicarbonaatchemisch product
-
Polyaluminiumchloride
-
Het Zout van het aluminiumsulfaat
-
Ijzerhoudend Sulfaatchemisch product
-
Industrieel Zout
-
Natriumsulfiet
-
natriumsulfaat
-
Landbouwmeststoffen
-
Jaime GonzalezWe vertrouwen erop dat JIUCHONG voort zal gaan met het leveren van uitstekende producten en diensten, om gezamenlijk succes op lange termijn te garanderen.
5mm 7mm 9mm 12mm Bolvormig de Reinigingszout van het Waterontharder Zoute Water
| Deeltjesgrootte: | 5mm7mm 912mm |
|---|---|
| Zuiverheid: | ≥99% |
| Plaats van Orig: | CHINA SHANGDONG |
99% de tevreden Geraffineerde Zoute Zachte Reinigingsmachine van het Waterzout Behandelde Water Minder Onzuiverheden Zuivere Droog
| HS Code: | 2501001900 |
|---|---|
| CAS-code: | 7647-14-5 |
| EINECS: | 231-598-3 |
Van de voedselrang Zoute Industriële Zoute 99% de Inhouds Witte Ronde Vlok van het het Waterveredelingsmiddel
| Grootte: | 2 cm in Diameter |
|---|---|
| Enig Stukgewicht: | 6-8g |
| Dikte: | 1cm |
Kleurrijke Waterontharder Zoute Tablet 99,5% de Industrierang van het Zuiverheidsvoedsel
| Puritry: | 99,5% min |
|---|---|
| Gebruik: | Water het Zacht worden |
| Verschijning: | Witte of kleurrijke tabletten |
Industriële Rang Bolvormige Zoute Tabletten ter Waterontharderiso Goedkeuring
| CAS No.: | 7647-14-5 |
|---|---|
| HS Nr.: | 2501001900 |
| Zuiverheid: | 99% |
SGS Wit Zout de Tabletten Zwembad Zout CAS 7647-14-5 van de Kleurenwaterontharder
| Classificatie: | Carbonaat |
|---|---|
| CAS No: | 7647-14-5 |
| Mf: | NaCl |
Blauwe Gele Tabella raffineerde Zoute Veelvoudige Kleuren99% Inhoud
| Inhoud: | >99% |
|---|---|
| Vorm: | Tabella |
| gebruik: | Zout voor siervissen |

