Alle producten
-
Het Zout van het magnesiumsulfaat
-
Ammoniumsulfaat chemische stoffen
-
Het Chemische product van het natriumcarbonaat
-
Het Chemische product van het calciumchloride
-
Het Chemische product van het magnesiumchloride
-
Magnesiumoxide
-
Grondstoffenchemische producten
-
Het Chemische product van natriummetabisulfite
-
Natriumbicarbonaatchemisch product
-
Polyaluminiumchloride
-
Het Zout van het aluminiumsulfaat
-
Ijzerhoudend Sulfaatchemisch product
-
Industrieel Zout
-
Natriumsulfiet
-
natriumsulfaat
-
Landbouwmeststoffen
-
Jaime GonzalezWe vertrouwen erop dat JIUCHONG voort zal gaan met het leveren van uitstekende producten en diensten, om gezamenlijk succes op lange termijn te garanderen.
COA watervrij magnesiumchloride watervrij blokken industriële kwaliteit CAS 7786- 30-3
| Uiterlijk: | Wit Blok |
|---|---|
| Zuiverheid: | 99%min |
| verpakking: | 25kg/50kg/1000kg |
Magnesiumchloride watervrij 46% 99% zuiverheid in verschillende verpakkingsgroottes als ontdooiingsmiddel
| Pakket: | 25kg / 50kg / 1000kg of op maat |
|---|---|
| Zuiverheid: | 46% 99% |
| CAS-nummer: | 7786-30-3 |
Hoge zuiverheid geurloos magnesiumchloride watervrij Magnesiumchloride met kookpunt 1412.C
| Smeltpunt: | 714°C |
|---|---|
| Kookpunt: | 1412°C |
| Pakket: | 25kg / 50kg / 1000kg of op maat |
MgCl2 46% Min Magnesium Chloride Hexahydrate Powder CAS 7791-18-6
| Cas: | 7791-18-6 |
|---|---|
| Pakket: | 25kg/50kg/1000kg pp + PE Zak |
| Uiterlijk: | Wit poeder |
Magnesiumchloride-hexahydraatpoeder voor industriële waterzuivering
| Gebruik: | Aquacultuur, sneeuwsmelt, waterzuivering |
|---|---|
| Proefproef: | 500 g gratis |
| Gradenstandaard: | Industrieel / Voeder / Voedsel / Aquacultuur |
Ons product Magnesiumchloride watervrij hexahydraat zoutstofbestrijding voor industriële toepassingen
| Pakket: | 25kg / 50kg / 1000kg of op maat |
|---|---|
| HS-code: | 2827310000 |
| Containercapaciteit: | 20-25 ton |
Magnesiumchloride watervrij monster 500 g Reinheid 46% 99% Kookpunt 1412.C voor ontdooiingsmiddel
| Kookpunt: | 1412°C |
|---|---|
| Proefproef: | Gratis monster 500 g |
| CAS-nummer: | 7786-30-3 |
Magnesiumchloride van hoge zuiverheid chemische stof met moleculaire formule Mgcl2 voor bedrijven
| Dichtheid: | 2,32 G/cm3 |
|---|---|
| Geur: | Geurloos |
| Uiterlijk: | Poeder, kogel, magnesiumkristal |
Vervaardiging Magnesiumchloride Hexahydraat Sneeuwsmelt / Aquacultuur
| Gradenstandaard: | Industrieel / Voeder / Voedsel / Aquacultuur |
|---|---|
| Andere naam: | Het Hexahydraat van het magnesiumchloride |
| Proefproef: | 500 g gratis |
Metallurgisch de Industriemgcl2 Vochtvrij Magnesiumchloride Chemisch CAS 7786-30-3
| Steekproef: | vrij |
|---|---|
| MOQ: | 1 ton |
| Containercapaciteit: | 25 TON |

