Alle producten
-
Het Zout van het magnesiumsulfaat
-
Ammoniumsulfaat chemische stoffen
-
Het Chemische product van het natriumcarbonaat
-
Het Chemische product van het calciumchloride
-
Het Chemische product van het magnesiumchloride
-
Magnesiumoxide
-
Grondstoffenchemische producten
-
Het Chemische product van natriummetabisulfite
-
Natriumbicarbonaatchemisch product
-
Polyaluminiumchloride
-
Het Zout van het aluminiumsulfaat
-
Ijzerhoudend Sulfaatchemisch product
-
Industrieel Zout
-
Natriumsulfiet
-
natriumsulfaat
-
Landbouwmeststoffen
-
Jaime GonzalezWe vertrouwen erop dat JIUCHONG voort zal gaan met het leveren van uitstekende producten en diensten, om gezamenlijk succes op lange termijn te garanderen.
zoekwoorden [ sgs magnesium chloride hexahydrate ] bij elkaar passen 31 producten.
Meerdere toepassingen Anhydro Magnesiumchloride Anhydroos poeder voor landbouwcement
| Uiterlijk: | Wit poeder |
|---|---|
| Zuiverheid: | 99%min |
| verpakking: | 25kg/50kg/1000kg |
Magnesiumchloride watervrij 46% 99% zuiverheid in verschillende verpakkingsgroottes als ontdooiingsmiddel
| Pakket: | 25kg / 50kg / 1000kg of op maat |
|---|---|
| Zuiverheid: | 46% 99% |
| CAS-nummer: | 7786-30-3 |
98% Min grondstof Chemische stoffen Magnesiumchloride watervrij blok Voor cement
| Uiterlijk: | Wit Blok |
|---|---|
| Zuiverheid: | 98%min |
| verpakking: | 25kg/50kg/1000kg |
Droge opslag Watervrij magnesiumchloride Watervrij vlokken 99% CAS 7791-18-6
| Mf: | MgCl2 |
|---|---|
| Bewaarplaats: | droge plaats |
| Toepassing: | Celling, ontijzelende agent, meststof |
Hoge zuiverheid geurloos magnesiumchloride watervrij Magnesiumchloride met kookpunt 1412.C
| Smeltpunt: | 714°C |
|---|---|
| Kookpunt: | 1412°C |
| Pakket: | 25kg / 50kg / 1000kg of op maat |
Magnesiumchloride watervrij monster 500 g Reinheid 46% 99% Kookpunt 1412.C voor ontdooiingsmiddel
| Kookpunt: | 1412°C |
|---|---|
| Proefproef: | Gratis monster 500 g |
| CAS-nummer: | 7786-30-3 |
Wit Gepoederd Mgcl2 van de voerrang Hexahydraat voor Aquicultuur
| Rangnorm: | Industriële Rang, Voerrang |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Gebruik: | Aquicultuur |
De witte Poederachtige CaCl2 van het Calciumchloride Vochtvrije Bulkontzwaveling van CAS 10043-52-4
| MOQ: | 30 kg |
|---|---|
| Grootte: | 10cm/10 - 15 cm/15 - 20 cm |
| Pakket: | 25 kg/30 kg/1000 kg |
High Purity 17% Agricultural Grade Aluminum Sulfate for Waste Water Treatment
| Moq: | 20 ton |
|---|---|
| Gebruik: | Waterbehandeling |
| Verpakking: | 25kg 50kg 1000kg |
16% - 17%-van het het Sulfaatpoeder van het Zuiverheidsaluminium de Waterzuiveringsinstallatie van het het Aluminiumsulfaat
| MOQ: | 10 ton |
|---|---|
| Gebruik: | Waterbehandeling |
| Verpakking: | 25kg 50kg 1000kg |

