Alle producten
-
Het Zout van het magnesiumsulfaat
-
Ammoniumsulfaat chemische stoffen
-
Het Chemische product van het natriumcarbonaat
-
Het Chemische product van het calciumchloride
-
Het Chemische product van het magnesiumchloride
-
Magnesiumoxide
-
Grondstoffenchemische producten
-
Het Chemische product van natriummetabisulfite
-
Natriumbicarbonaatchemisch product
-
Polyaluminiumchloride
-
Het Zout van het aluminiumsulfaat
-
Ijzerhoudend Sulfaatchemisch product
-
Industrieel Zout
-
Natriumsulfiet
-
natriumsulfaat
-
Landbouwmeststoffen
-
Jaime GonzalezWe vertrouwen erop dat JIUCHONG voort zal gaan met het leveren van uitstekende producten en diensten, om gezamenlijk succes op lange termijn te garanderen.
zoekwoorden [ magnesium chloride anhydrous blocks ] bij elkaar passen 36 producten.
COA watervrij magnesiumchloride watervrij blokken industriële kwaliteit CAS 7786- 30-3
| Uiterlijk: | Wit Blok |
|---|---|
| Zuiverheid: | 99%min |
| verpakking: | 25kg/50kg/1000kg |
98% Min grondstof Chemische stoffen Magnesiumchloride watervrij blok Voor cement
| Uiterlijk: | Wit Blok |
|---|---|
| Zuiverheid: | 98%min |
| verpakking: | 25kg/50kg/1000kg |
ISO-Chemisch het Magnesiumchloride van het Magnesiumchloride Vochtvrij voor Celling
| Uiterlijk: | Wit Blok |
|---|---|
| Mf: | MgCl2 |
| Bewaarplaats: | droge plaats |
99% Min Magnesium Chloride Anhydrous White-Poeder Smeltend Sneeuw en Ijs
| CAS No.: | 7786-30-3 |
|---|---|
| Zuiverheid: | 99% |
| Houdbaarheid: | 2 jaar |
Zuiverheid 95,21 G/mol Magnesiumchloride Vrije watervrij monster met inbegrip van kookpunt 1412.C
| Hs Code: | 2827310000 |
|---|---|
| Molecular Weight: | 95.21 G/mol |
| Boiling Point: | 1412°C |
99% Mgcl2 het Vochtvrije Poeder van het Magnesiumchloride voor het Ontijzelen van Agent
| CAS No.: | 7786-30-3 |
|---|---|
| Zuiverheid: | 99% |
| Mf: | mgcl2 |
Van het het Magnesiumchloride van de landbouwrang het Hexahydraatvlokken voor het Produceren van Marmer
| Classificatie: | Chloride |
|---|---|
| Type: | magnesiumchloride |
| Rangnorm: | Landbouwrang, Industriële Rang, Voerrang |
CAS 7791-18-6 46% Min Magnesium Chloride Hexahydrate MgCl2.6H2O
| Vertrekpoort: | QINGDAO HAVEN |
|---|---|
| MOQ: | 5 ton |
| Pakket: | 25kg/50kg/1000kg |
SGS Bruin die het Chloridehexahydraat van het Vlokkenmagnesium voor Magnesiumraad wordt gebruikt
| Verschijning: | Bruine Vlok |
|---|---|
| CAS No.: | 7791-18-6 |
| Rangnorm: | Industriële Rang, Voedselrang |
Ontzwaveling Calciumchloride Chemisch Calciumchloride Onwater
| Proefproef: | vrij |
|---|---|
| grootte: | 10 - 15 cm/15 - 20 cm/20 - 30 cm |
| Pakket: | 25 kg/1000 kg |

