Alle producten
-
Het Zout van het magnesiumsulfaat
-
Ammoniumsulfaat chemische stoffen
-
Het Chemische product van het natriumcarbonaat
-
Het Chemische product van het calciumchloride
-
Het Chemische product van het magnesiumchloride
-
Magnesiumoxide
-
Grondstoffenchemische producten
-
Het Chemische product van natriummetabisulfite
-
Natriumbicarbonaatchemisch product
-
Polyaluminiumchloride
-
Het Zout van het aluminiumsulfaat
-
Ijzerhoudend Sulfaatchemisch product
-
Industrieel Zout
-
Natriumsulfiet
-
natriumsulfaat
-
Landbouwmeststoffen
-
Jaime GonzalezWe vertrouwen erop dat JIUCHONG voort zal gaan met het leveren van uitstekende producten en diensten, om gezamenlijk succes op lange termijn te garanderen.
zoekwoorden [ light soda ash na2co3 ] bij elkaar passen 21 producten.
Optimaliseer pH-niveaus met sodaas licht assay 99,2% PH 9,2-10,2 497 19 8 Sds
| CAS-nummer.: | 497-19-8 |
|---|---|
| aangepaste Zak: | Meer dan 200 ton aanvaardbaar |
| pH: | 9.2-10.2 |
Na2co3 Sodaas licht oplosbaar in water voor industriële doeleinden
| PH: | 11.6 (1% oplossing) |
|---|---|
| Moleculair gewicht: | 1050,99 g/mol |
| Oplosbaarheid: | Oplosbaar in water |
Moleculaire formule Na2CO3 Soda As Light met een hoge PH 9.2-10.2 CAS nr. 497-19-8
| aangepaste Zak: | Meer dan 200 ton aanvaardbaar |
|---|---|
| CAS-nummer.: | 497-19-8 |
| pH: | 9.2-10.2 |
Na2CO3 Soda As Dicht voor goed geventileerd gebied Geurloos
| Chemische formule: | Na2CO3 |
|---|---|
| Smeltpunt: | 851 °C |
| Uiterlijk: | Wit poeder |
CAS 497-19-8 99,2% min NA2CO3 Sodaash light sodiun carbonate chemical
| Sollicitatie: | Schoonmakende Detergent Glasindustrie |
|---|---|
| Zuiverheid: | 99,2% Min |
| Grade standaard: | Industriële kwaliteit |
99% Min Sodium Carbonate Soda Ash-Licht in Detergent Glasfabricage wordt gebruikt die
| CAS No: | 497-19-8 |
|---|---|
| Mf: | Na2CO3 |
| Verschijning: | Wit Poeder |
High Quality 99.2% Purity Industrial Grade Sodium Carbonate Dense Soda Ash For Glass Detergents
| Verpakking: | 25kg/ 50kgs/ 1000kgs zak |
|---|---|
| HS -code: | 2836200000 |
| Steekproef: | Binnen Vrije 1000g |
40kg/50kg-het Carbonaatlicht van het Zaknatrium voor Neutraliserend middel dat Agent zuurt
| Modaliteit: | Wit Crystal Powder |
|---|---|
| Sleutelwoord: | Soda Ash Light |
| cas: | 497-19-8 |
Natriumcarbonaat veelzijdige stof met moleculaire formule Na2CO3
| Moleculair gewicht: | 1050,99 g/mol |
|---|---|
| Oplosbaarheid: | In water oplosbaar |
| pH: | 9.2-10.2 |
Poeder natriumcarbonaat Chemische stof met smeltpunt 851 °C Chemische formule Na2co3
| Moleculair gewicht: | 1050,99 g/mol |
|---|---|
| Uiterlijk: | Wit poeder |
| Smeltpunt: | 851 °C |

