Alle producten
-
Het Zout van het magnesiumsulfaat
-
Ammoniumsulfaat chemische stoffen
-
Het Chemische product van het natriumcarbonaat
-
Het Chemische product van het calciumchloride
-
Het Chemische product van het magnesiumchloride
-
Magnesiumoxide
-
Grondstoffenchemische producten
-
Het Chemische product van natriummetabisulfite
-
Natriumbicarbonaatchemisch product
-
Polyaluminiumchloride
-
Het Zout van het aluminiumsulfaat
-
Ijzerhoudend Sulfaatchemisch product
-
Industrieel Zout
-
Natriumsulfiet
-
natriumsulfaat
-
Landbouwmeststoffen
-
Jaime GonzalezWe vertrouwen erop dat JIUCHONG voort zal gaan met het leveren van uitstekende producten en diensten, om gezamenlijk succes op lange termijn te garanderen.
zoekwoorden [ glass making sodium carbonate soda ash ] bij elkaar passen 19 producten.
Na2CO3 Soda As Dicht voor goed geventileerd gebied Geurloos
| Chemische formule: | Na2CO3 |
|---|---|
| Smeltpunt: | 851 °C |
| Uiterlijk: | Wit poeder |
Natriumcarbonaat veelzijdige stof met moleculaire formule Na2CO3
| Moleculair gewicht: | 1050,99 g/mol |
|---|---|
| Oplosbaarheid: | In water oplosbaar |
| pH: | 9.2-10.2 |
High Quality 99.2% Purity Industrial Grade Sodium Carbonate Dense Soda Ash For Glass Detergents
| Verpakking: | 25kg/ 50kgs/ 1000kgs zak |
|---|---|
| HS -code: | 2836200000 |
| Steekproef: | Binnen Vrije 1000g |
Industriële chemie Natriumcarbonaat formule Sodaas voor EINECS nr. 231-867-5 Fluxmiddel
| HS: | 2836200000 |
|---|---|
| CAS: | 497-19-8 |
| Betaling: | Het LC |
De witte Kristallijne Lichte Goedkeuring van Sodaash powder CAS 497-19-18 ISO
| Het stapelen van Dichtheid: | 500600kg/m ³ |
|---|---|
| Hs: | 2836200000 |
| cas: | 497-19-18 |
99% geraffineerde Zoute Natrium-chloridedeeltjes 60-80 Mesh CAS 7647-14-5
| Classificatie: | Chloride |
|---|---|
| CAS No.: | 7647-14-5 |
| Mf: | NaCl |
Industrial Grade White Powder 99% 25 Kg Price Sodium Sulphate Anhydrous 7757-82-6
| HS -code: | 2833110000 |
|---|---|
| Houdbaarheid: | 2 jaar |
| Steekproef: | Gratis 500 g |
60 Netwerk 99,1% Zuiverheid Geraffineerd Zout voor NaCl van CAS 7647-14-5 van de Waterbehandeling
| Puritry: | 99.1% min |
|---|---|
| Gebruik: | De waterbehandeling desinfecteert |
| Opslag: | droog koele plaats |
JIUCHONG 9,5 kg / 50 / 25 kg kaliumsulfaat 0-0-50
| Productnaam: | Kaliumsulfaat |
|---|---|
| Moleculair gewicht: | 174.259 |
| Certificaat: | ISO, COA, MSDS |

