Alle producten
-
Het Zout van het magnesiumsulfaat
-
Ammoniumsulfaat chemische stoffen
-
Het Chemische product van het natriumcarbonaat
-
Het Chemische product van het calciumchloride
-
Het Chemische product van het magnesiumchloride
-
Magnesiumoxide
-
Grondstoffenchemische producten
-
Het Chemische product van natriummetabisulfite
-
Natriumbicarbonaatchemisch product
-
Polyaluminiumchloride
-
Het Zout van het aluminiumsulfaat
-
Ijzerhoudend Sulfaatchemisch product
-
Industrieel Zout
-
Natriumsulfiet
-
natriumsulfaat
-
Landbouwmeststoffen
-
Jaime GonzalezWe vertrouwen erop dat JIUCHONG voort zal gaan met het leveren van uitstekende producten en diensten, om gezamenlijk succes op lange termijn te garanderen.
zoekwoorden [ anhydrous magnesium chloride soluble in water ] bij elkaar passen 106 producten.
Smeltpunt 714.C Magnesiumchloride watervrij, geurloos 25-1000 kg Verpakkingsdichtheid 2,32 g/cm3
| Package: | 25kg / 50kg / 1000kg Or Customized |
|---|---|
| Odor: | Odorless |
| Molecular Weight: | 95.21 G/mol |
van het het Magnesiumchloride van 50kg 1000kg Chemische Mgcl2 Vochtvrij Wit Grey Flake
| MOQ: | 50 kg |
|---|---|
| Ladingshaven: | Dalian/Qingdao-Haven |
| Zuiverheid: | 99% |
Witte Grondstoffenchemische producten 46% Min MgCl 2 het Hexahydraatprills van het Magnesiumchloride
| Toepassing: | Industrieel gebruik |
|---|---|
| Verschijning: | Witte Prills |
| Zuiverheid: | 46% min |
46% Hexahydraat van het het Magnesiumchloride van het magnesiumchloride het Chemische voor de Agent van de Sneeuwsmelting
| Molecuulgewicht: | 203.3 |
|---|---|
| CAS No.: | 7791-18-6 |
| Rangnorm: | Industriële/Voedselrang |
MgCl2 46% Min Magnesium Chloride Hexahydrate Powder CAS 7791-18-6
| Cas: | 7791-18-6 |
|---|---|
| Pakket: | 25kg/50kg/1000kg pp + PE Zak |
| Uiterlijk: | Wit poeder |
Zuiverheid 95,21 G/mol Magnesiumchloride Vrije watervrij monster met inbegrip van kookpunt 1412.C
| Hs Code: | 2827310000 |
|---|---|
| Molecular Weight: | 95.21 G/mol |
| Boiling Point: | 1412°C |
Van de het Sulfaatlandbouw van het korrels Vochtvrij Magnesium de Meststoffengebruik 98%Min
| Vorm: | Korrels |
|---|---|
| Kleur: | Witte kleur |
| Kookpunt: | 330 ℃ bij 760 mmHg |
Natriumsulfaatpoeder Na2SO4 Natriumsulfaat watervrij Voor papier Wasmiddel Glas Textielverf enz.
| chemische formule: | Na2SO4 |
|---|---|
| Uiterlijk: | Wit poeder met korst |
| Houdbaarheid: | 2 Jaar Gepaste opslag |
Het industriële van de Behandelingspac van het Rangwater van het het Aluminiumchloride Polypoeder 28%
| Classificatie: | Chemische Hulpagent |
|---|---|
| MOQ: | 3 ton |
| Andere namen: | PAC |
SGS de In water oplosbare Vochtvrije Witte Korrels van het Magnesiumsulfaat voor Meststof
| CAS No.: | 7487-88-9 |
|---|---|
| Zuiverheid: | 98% min |
| Rang:: | Industriële, landbouwrang |

