Alle producten
-
Het Zout van het magnesiumsulfaat
-
Ammoniumsulfaat chemische stoffen
-
Het Chemische product van het natriumcarbonaat
-
Het Chemische product van het calciumchloride
-
Het Chemische product van het magnesiumchloride
-
Magnesiumoxide
-
Grondstoffenchemische producten
-
Het Chemische product van natriummetabisulfite
-
Natriumbicarbonaatchemisch product
-
Polyaluminiumchloride
-
Het Zout van het aluminiumsulfaat
-
Ijzerhoudend Sulfaatchemisch product
-
Industrieel Zout
-
Natriumsulfiet
-
natriumsulfaat
-
Landbouwmeststoffen
-
Jaime GonzalezWe vertrouwen erop dat JIUCHONG voort zal gaan met het leveren van uitstekende producten en diensten, om gezamenlijk succes op lange termijn te garanderen.
zoekwoorden [ agriculture grade magnesium chloride flakes ] bij elkaar passen 29 producten.
46% Hexahydraat van het het Magnesiumchloride van het magnesiumchloride het Chemische voor de Agent van de Sneeuwsmelting
| Molecuulgewicht: | 203.3 |
|---|---|
| CAS No.: | 7791-18-6 |
| Rangnorm: | Industriële/Voedselrang |
Aquacultuur 46% Magnesiumchloride Hexahydraat Mgcl2 Voor de aquacultuurindustrie
| Zuiverheid: | 46% min |
|---|---|
| CAS-nummer.: | 7791-18-6 |
| Gebruik: | Aquacultuur, Sneeuwsmelt |
Het industriële het Calciumchloride van het Rangdihydraat schilfert de Chemische producten van de Waterbehandeling af
| HS Code: | 2827200000 |
|---|---|
| Zuiverheid: | 74%min |
| EINECS Nr.: | 233-140-8 |
98% Min grondstof Chemische stoffen Magnesiumchloride watervrij blok Voor cement
| Uiterlijk: | Wit Blok |
|---|---|
| Zuiverheid: | 98%min |
| verpakking: | 25kg/50kg/1000kg |
CAS 7791-18-6 46% Min Magnesium Chloride Hexahydrate MgCl2.6H2O
| Vertrekpoort: | QINGDAO HAVEN |
|---|---|
| MOQ: | 5 ton |
| Pakket: | 25kg/50kg/1000kg |
Containercapaciteit 20-25 ton Geurloos Magnesiumchloride met kookpunt 1412.C
| Cas No: | 7786-30-3 |
|---|---|
| Boiling Point: | 1412°C |
| Density: | 2.32 G/cm3 |
COA watervrij magnesiumchloride watervrij blokken industriële kwaliteit CAS 7786- 30-3
| Uiterlijk: | Wit Blok |
|---|---|
| Zuiverheid: | 99%min |
| verpakking: | 25kg/50kg/1000kg |
Zuiverheid 95,21 G/mol Magnesiumchloride Vrije watervrij monster met inbegrip van kookpunt 1412.C
| Hs Code: | 2827310000 |
|---|---|
| Molecular Weight: | 95.21 G/mol |
| Boiling Point: | 1412°C |
Smeltpunt 714.C Magnesiumchloride watervrij, geurloos 25-1000 kg Verpakkingsdichtheid 2,32 g/cm3
| Package: | 25kg / 50kg / 1000kg Or Customized |
|---|---|
| Odor: | Odorless |
| Molecular Weight: | 95.21 G/mol |
MgCl2.6H2O het Chloridehexahydraat van Mg van het Magnesiumchloride Chemisch voor Raad
| Pakket: | 25KG/50KG/1000KG |
|---|---|
| CAS No: | 7791-18-6 |
| Zuiverheid: | 46%min |

