Alle producten
-
Het Zout van het magnesiumsulfaat
-
Ammoniumsulfaat chemische stoffen
-
Het Chemische product van het natriumcarbonaat
-
Het Chemische product van het calciumchloride
-
Het Chemische product van het magnesiumchloride
-
Magnesiumoxide
-
Grondstoffenchemische producten
-
Het Chemische product van natriummetabisulfite
-
Natriumbicarbonaatchemisch product
-
Polyaluminiumchloride
-
Het Zout van het aluminiumsulfaat
-
Ijzerhoudend Sulfaatchemisch product
-
Industrieel Zout
-
Natriumsulfiet
-
natriumsulfaat
-
Landbouwmeststoffen
-
Jaime GonzalezWe vertrouwen erop dat JIUCHONG voort zal gaan met het leveren van uitstekende producten en diensten, om gezamenlijk succes op lange termijn te garanderen.
zoekwoorden [ 50kg bag sodium carbonate light ] bij elkaar passen 28 producten.
99% Min Sodium Carbonate Soda Ash-Licht in Detergent Glasfabricage wordt gebruikt die
| CAS No: | 497-19-8 |
|---|---|
| Mf: | Na2CO3 |
| Verschijning: | Wit Poeder |
De witte Kristallijne Lichte Goedkeuring van Sodaash powder CAS 497-19-18 ISO
| Het stapelen van Dichtheid: | 500600kg/m ³ |
|---|---|
| Hs: | 2836200000 |
| cas: | 497-19-18 |
990,2% Min Assay Soda Ash Light Na2co3 CAS nr. 497-19-8 Voor betrouwbare prestaties
| Moleculair gewicht: | 1050,99 g/mol |
|---|---|
| Productnaam: | Soda Ash Light |
| pH: | 9.2-10.2 |
Moleculaire formule Na2CO3 Soda As Light met een hoge PH 9.2-10.2 CAS nr. 497-19-8
| aangepaste Zak: | Meer dan 200 ton aanvaardbaar |
|---|---|
| CAS-nummer.: | 497-19-8 |
| pH: | 9.2-10.2 |
Optimaliseer pH-niveaus met sodaas licht assay 99,2% PH 9,2-10,2 497 19 8 Sds
| CAS-nummer.: | 497-19-8 |
|---|---|
| aangepaste Zak: | Meer dan 200 ton aanvaardbaar |
| pH: | 9.2-10.2 |
Natriumcarbonaat veelzijdige stof met moleculaire formule Na2CO3
| Moleculair gewicht: | 1050,99 g/mol |
|---|---|
| Oplosbaarheid: | In water oplosbaar |
| pH: | 9.2-10.2 |
497 19 8 Casnummer Lichte sodaas voor verbeterde industriële prestaties
| Graad: | Industriële/voedingsmiddelenklasse |
|---|---|
| Moleculaire formule: | Na2CO3 |
| Oplosbaarheid: | In water oplosbaar |
Soda-as licht Na2CO3 oplosbaar in water
| Moleculair gewicht: | 1050,99 g/mol |
|---|---|
| Beoordeling: | 99,2% Min |
| Graad: | Industriële/voedingsmiddelenklasse |
85% het Licht van de magnesiumoxidemeststof brandde Industriële Rang
| Classificatie: | Magnesiumoxide |
|---|---|
| EINECS Nr: | 215-171-9 |
| Rangnorm: | Industriële Rang |
Nahco3 Powder Sodium Bicarbonate Salt Baking Soda Washing Soda Cas 144-55-8 Price Per Ton
| Pakket: | 25/50kg PP+PE -tassen |
|---|---|
| Steekproef: | Vrij 500 g-1000G |
| Houdbaarheid: | 2 jaar |

